Tag Archives: Cavalier King Charles Spaniel

Zakupy na żywności na osiedlowych bazarach

Dziś wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, że produkty spożywcze oferowane w dużych galeriach handlowych nie zawsze są świeże i spełniają nasze oczekiwania choćby wizualne. Dlatego klienci coraz częściej robią zakupy na bazarach. Gdzie sprzedawcy oprócz konkurencyjnych cen oferują nam świeże produkty, które możemy dotknąć i pooglądać z każdej strony. Chodzi głównie o warzywa, owoce i nabiał. Sprzedający to głównie rolnicy, którzy swój towar oferują prosto z pola, ogrodu lub sadu i możemy być pewni, że to wszystko jest ekologiczne i nie pochodzi ze sztucznych upraw pryskanych różnymi chemikaliami. Kupujący mają coraz częściej swoich ulubionych tzw. pewnych sprzedawców, od których kupują tylko wybrane produkty. Ci natomiast swoim stałym klientom obniżają cenę, oferują jakieś promocje, a klienci polecają ich swoim znajomym i tak łańcuszek się zamyka. Więc jeśli chcemy udać się na zakupy na targ lub bazar możemy liczyć na bardzo miłą obsługę, świeże produkty i na bardzo konkurencyjne ceny, jakich na pewno nie znajdziemy w dużych sklepach.

PIĘKNO I CZYN

Estetyka w swej tradycyjnej postaci zdaje się być baśnio­wą krainą, w której szczęśliwie panuje nieskalane interesow­nością piękno, rozkoszą darzące poddanych, przejrzyście zdys­tansowane od innych klas wartości, a główną cnotą jest cnota czystości. Baśń, jaką się przed nami snuje zamknięta jest dla gwałtu, którego źródłem mogłoby być piękno zgwałconej, a co najwyżej odsłania przed nami obraz sceny, na której dokona­ny gwałt funduje piękno dramatu. Tymczasem obraz z teatru życia realnego okazuje się miej­scem nieadekwatnie użytych kategorii i fałszywych postaw.

Witaj na moim portalu dotyczącym tematyki hobby! Znajdziesz tutaj wiele ciekawych informacji o hobby zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Zapraszam do czytania i śledzenia mojego bloga!